Aleksotas pirmą kartą paminėtas 1408 metais. Geografinė padėtis mieste nulėmė tai, kad Aleksoto rajonas yra ant kalno, kas suteikia greitą oro kaitą, nėra smogo kaip centrinėje miesto dalyje. Šiuo metu Aleksotas yra pagrindinėje Kauno miesto plėtros zonoje ir pritraukia didžiausias investicijas miete. Tai yra ne perkrautas tiek transportu, tiek gyventojais rajonas, su puikiu susisiekimu tiek su Kauno centru, tiek su aplinkiniais miesto rajonais.

Mūsų statomi namai yra išsidėstę tarp Aleksoto ir Narsiečių, kurie randasi pramonės neturinčioje zonoje, atokiau nuo gamybinių vietų Aleksoto pagrindinėje dalyje. Gyvenamieji namai turi suprojektuotą privažiavimą asfaltuotu keliu su apšvietimu, išdėstyti atokiau nuo judrių Veiverių ir Vytauto gatvių. Tai suteikia geriausią galimą ekologinę situaciją Aleksote kai nėra užterštumo bei saugumą gyventojams.

Netoliese yra veikiančios parduotuvės, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Jonučių progimnazija, antrą vietą Lietuvoje užimanti Tirkiliškių mokykla – darželis. Siekdami suteikti maksimaliai adaptuotą būstą Jūsų šeimos poreikiams, mes siūlome rinktis namus iš pradinių pasiūlymų ir koreguoti projektą pagal Jūsų poreikius statybų pradžioje su mūsų architektų komanda.

Norite sužinoti daugiau? susisiekime +370 652 27744

ASfALTUOTAS PRIVAŽIAVIMAS

Gyvenamieji namai turi suprojektuotą privažiavimą asfaltuotu keliu su apšvietimu.

TOLIAU NUO MIESTO ŠURMULIO

Namai įsikūrę atokiau nuo judrių Veiverų ir Vytauto gatvių.

Patogus susisiekimas transportu

Pasiekiamas visas miesto transportas, važiuojantis Aleksoto ir Garliavos rajonuose.

patogi vieta šeimoms su vaikais

Netoliese yra Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija, Jonučių progimnazija, antrą vietą Lietuvoje užimanti Tirkiliškių mokykla – darželis.

Namai pagal Jūsų poreikius

Siekdami suteikti maksimaliai adaptuotą būstą Jūsų šeimos poreikiams, mes siūlome rinktis namus iš pradinių pasiūlymų ir koreguoti projektą pagal Jūsų poreikius statybų pradžioje.

NETOLIESE VEIKIANČIOS PARDUOTUVĖS

Netoliese yra veikiančios maisto prekių parduotuvės ir kavinės, buitinės prekės bei įvairios remonto dirbtuvės.

KONTAKTAI

VIETA

Namai yra išsidėstę tarp Aleksoto ir Narsiečių, kurie randasi pramonės neturinčioje zonoje, Gyvenamieji namai turi suprojektuotą privažiavimą asfaltuotu keliu su apšvietimu, išdėstyti atokiau nuo judrių Veiverių ir Vytauto gatvių.

Adresas:

Aleksotas, Narsiečiai,
J. Vyšniausko g.

SUSISIEKIME

PILDYTI UŽKLAUSĄ

    ©Namai Aleksote Visos teisės saugomos.